1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
*Nicky*
Aktiviteti i fundit:
8 Dhjetor 2016
Anëtarësuar:
20 Maj 2011
Postimet:
225
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
28 Dhjetor 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

*Nicky*

Anëtar Aktiv, Mashkull, 24

*Nicky* për herë të fundit ishte:
8 Dhjetor 2016