1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nickmd
Aktiviteti i fundit:
21 Maj 2019 në ora 03:05
Anëtarësuar:
1 Mars 2016
Postimet:
53
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
33

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Prill 1990 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Nickmd

Anëtar Fillestar, Mashkull, 29

Nickmd për herë të fundit ishte:
21 Maj 2019 në ora 03:05