1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nickads
Aktiviteti i fundit:
25 Shkurt 2016
Anëtarësuar:
26 Janar 2016
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Maj 1992 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Nickads

Anëtar, Mashkull, 30

Nickads për herë të fundit ishte:
25 Shkurt 2016