1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nic00B
Aktiviteti i fundit:
10 Gusht 2018
Anëtarësuar:
10 Gusht 2017
Postimet:
99
Pëlqimet:
40
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Prill 3
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Frankfurt

Shpërndaje faqen

Nic00B

Anëtar Fillestar, Mashkull, nga Frankfurt

First Deserve Than Desire !!!! 16 Gusht 2017

Nic00B për herë të fundit ishte:
10 Gusht 2018