1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members newc0de. is Following

 1. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 2. cHs

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. d3triMentaL

  Anëtar
  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. JoK3r

  Anëtar, Mashkull, nga Prishtina
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. L0wHacker

  Anëtar
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 6. shoock3d

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga N'rrug t'Zotit
  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. SpywarrioR

  Anëtar, nga Kërkun
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 8. The Star

  Anëtar Fillestar, 26, nga Viti [R.Kosovës]
  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 9. Wulns~

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0