1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
newc0de.
Aktiviteti i fundit:
18 Korrik 2010
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
108
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
21 Qershor 1997 (Mosha: 23)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
' newc0de. [[email protected]]

Shpërndaje faqen

newc0de.

Anëtar Aktiv, 23, nga ' newc0de. [[email protected]]

newc0de. për herë të fundit ishte:
18 Korrik 2010