1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nevaip
Aktiviteti i fundit:
3 Tetor 2023 në ora 11:06
Anëtarësuar:
9 Shtator 2015
Postimet:
7
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Dhjetor 1987 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Nevaip

Anëtar, Mashkull, 35

Nevaip për herë të fundit ishte:
3 Tetor 2023 në ora 11:06