1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members NeC is Following

 1. Berat Ossi

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 107
  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. Marseli

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. Pajtim-H

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 29
  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. Roshi Jam

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 24
  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. Selim Baruti

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 20
  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
 7. sp0X.

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga New Jersey
  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48