1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ndricim Dushku
Aktiviteti i fundit:
6 Maj 2018
Anëtarësuar:
30 Prill 2018
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Ditëlindja:
21 Korrik 1972 (Mosha: 46)

Shpërndaje faqen

Ndricim Dushku

46

Ndricim Dushku për herë të fundit ishte:
6 Maj 2018