1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nderim_sh
Aktiviteti i fundit:
6 Prill 2018
Anëtarësuar:
13 Janar 2016
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Shkurt 1985 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

Nderim_sh

Anëtar, Mashkull, 36

Nderim_sh për herë të fundit ishte:
6 Prill 2018