1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Nardino
Aktiviteti i fundit:
22 Janar 2018 në ora 03:18
Anëtarësuar:
11 Gusht 2017
Postimet:
31
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Shkurt 1972 (Mosha: 45)

Shpërndaje faqen

Nardino

Anëtar, Mashkull, 45

Nardino për herë të fundit ishte:
22 Janar 2018 në ora 03:18