1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
nardi1998
Aktiviteti i fundit:
10 Shtator 2019
Anëtarësuar:
30 Gusht 2014
Postimet:
40
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Gusht 1998 (Mosha: 21)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Lezhë

Shpërndaje faqen

nardi1998

Anëtar, Mashkull, 21, nga Lezhë

nardi1998 për herë të fundit ishte:
10 Shtator 2019