1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për n0zzer

 1. 5
  I dhënë: 2 Tetor 2013

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 2. 2
  I dhënë: 21 Gusht 2013

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 3. 1
  I dhënë: 21 Gusht 2013

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.