1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
n.hasani
Aktiviteti i fundit:
26 Nëntor 2022 në ora 20:31
Anëtarësuar:
19 Shkurt 2018
Postimet:
42
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Janar 1996 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

n.hasani

Anëtar, Mashkull, 26

n.hasani për herë të fundit ishte:
26 Nëntor 2022 në ora 20:31