1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
muli1
Aktiviteti i fundit:
17 Qershor 2018 në ora 03:35
Anëtarësuar:
22 Mars 2016
Postimet:
74
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

muli1

Anëtar Fillestar, Mashkull

Ka shum menyra,psh me click(google adsense)apo shitje te produkteve(hap dyqan online)apo si freelancer ku paguhesh per sherbimet(fiverr)etc 14 Dhjetor 2017

muli1 për herë të fundit ishte:
17 Qershor 2018 në ora 03:35