1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members mrbakllava is Following

 1. Emi mer

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 27
  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. FROXI

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 38
  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Ferizaj
  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
 4. RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
 5. Selim Baruti

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 20
  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128