1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
mrbajraktari1234
Aktiviteti i fundit:
21 Janar 2018 në ora 01:19
Anëtarësuar:
27 Qershor 2016
Postimet:
109
Pëlqimet:
46
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekë 2

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prishtinë
Profesioni:
Web Developer&Designer , Security

Shpërndaje faqen

mrbajraktari1234

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtinë

You cannot arrest an idea... 30 Prill 2017

mrbajraktari1234 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën qka eshte js crypto miner, 21 Janar 2018 në ora 01:19