1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
mra
Aktiviteti i fundit:
11 Prill 2013
Anëtarësuar:
16 Tetor 2012
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Ditëlindja:
11 Gusht 1993 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
Swiss, VAUD
Profesioni:
Student in Information Technologie at CPNV, Swiss.

Shpërndaje faqen

mra

Anëtar, 27, nga Swiss, VAUD

mra për herë të fundit ishte:
11 Prill 2013