1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mr.Vejani
Aktiviteti i fundit:
28 Shkurt 2016
Anëtarësuar:
16 Shkurt 2016
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Tetor 1990 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Mr.Vejani

Anëtar, Mashkull, 30

Mr.Vejani për herë të fundit ishte:
28 Shkurt 2016