1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mr.Robot
Aktiviteti i fundit:
18 Nëntor 2019 në ora 09:35
Anëtarësuar:
7 Shtator 2019
Postimet:
17
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Qershor 1996 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Mr.Robot

Anëtar, Mashkull, 23

. 6 Nëntor 2019

Mr.Robot për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar listën e forumeve, 18 Nëntor 2019 në ora 09:35