1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mr.Klajdi
Aktiviteti i fundit:
6 Dhjetor 2018
Anëtarësuar:
6 Qershor 2017
Postimet:
80
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
28 Gusht 1996 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Mr.Klajdi

Anëtar Fillestar, Mashkull, 22

Mr.Klajdi për herë të fundit ishte:
6 Dhjetor 2018