1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mr.kiLLeR
Aktiviteti i fundit:
27 Nëntor 2016
Anëtarësuar:
16 Mars 2010
Postimet:
504
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
36

Ndjekë 2

Ndjekësit 2

Vendndodhja:
C:/Windows/System32

Shpërndaje faqen

Mr.kiLLeR

Anëtar i Njohur, nga C:/Windows/System32

Mr.kiLLeR për herë të fundit ishte:
27 Nëntor 2016