1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mr.Gh0$T
Aktiviteti i fundit:
24 Nëntor 2020 në ora 15:16
Anëtarësuar:
28 Dhjetor 2017
Postimet:
509
Pëlqimet:
150
Pikë nga trofetë:
73

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Mr.Gh0$T

Anëtar i Njohur, Mashkull

Call of Duty Tournament -- > https://forum.itshqip.com/posts/349369/ Se Shpejti! 26 Prill 2020

Mr.Gh0$T për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar listën e forumeve, 24 Nëntor 2020 në ora 15:16