1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mr darki
Aktiviteti i fundit:
21 Prill 2018 në ora 15:38
Anëtarësuar:
17 Nëntor 2016
Postimet:
56
Pëlqimet:
23
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Qershor 1990 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
Tirane
Profesioni:
Web Design / Development

Shpërndaje faqen

Mr darki

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27, nga Tirane

Mr darki për herë të fundit ishte:
21 Prill 2018 në ora 15:38