1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mooney
Aktiviteti i fundit:
21 Prill 2018 në ora 11:31
Anëtarësuar:
e Dielë
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Qershor 1995 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Mooney

Anëtar, Mashkull, 22

Mooney për herë të fundit ishte:
21 Prill 2018 në ora 11:31