1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
mirii
Aktiviteti i fundit:
7 Shkurt 2015
Anëtarësuar:
16 Shtator 2014
Postimet:
11
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Tetor 1980 (Mosha: 39)

Shpërndaje faqen

mirii

Anëtar, Mashkull, 39

persh kush mundet te me ,dihmoj te ndroj xp sp 1 ne dysh me kthy flm per ndihmen ? 17 Shtator 2014

mirii për herë të fundit ishte:
7 Shkurt 2015