1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për miraxh

 1. 20
  I dhënë: 31 Janar 2023

  Tepër i vlerësuar

  Postimet tuaja janë pëlqyer 250 herë.

 2. 10
  I dhënë: 24 Tetor 2020

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

 3. 15
  I dhënë: 4 Shtator 2020

  Seriozisht i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja kanë arritur 100 pëlqime.

 4. 20
  I dhënë: 29 Gusht 2020

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 5. 10
  I dhënë: 30 Mars 2020

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 6. 10
  I dhënë: 24 Shkurt 2020

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 7. 5
  I dhënë: 17 Nëntor 2019

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 8. 2
  I dhënë: 29 Tetor 2019

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 9. 1
  I dhënë: 29 Tetor 2019

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.