1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by miraxh

 1. miraxh
 2. miraxh
  po varet ca laptopi ke
  Postuar nga: miraxh, 12 Gusht 2020 në ora 21:05 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 3. miraxh
 4. miraxh
 5. miraxh
  1 problem eshte dhe nuk po e zgjidh dot
  Postuar nga: miraxh, 12 Gusht 2020 në ora 10:04 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 6. miraxh
  Nuk funksionoi
  Postuar nga: miraxh, 11 Gusht 2020 në ora 22:00 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. miraxh
  pse krijohet page per kategori?
  Postuar nga: miraxh, 11 Gusht 2020 në ora 22:00 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 8. miraxh
 9. miraxh
  Super duket! Shpresoj te kete sukses kjo faqja :D
  Postuar nga: miraxh, 11 Gusht 2020 në ora 15:07 tek forumi: Projektet Tuaja
 10. miraxh
  Pershendetje dhe mire se erdhe
  Postuar nga: miraxh, 10 Gusht 2020 në ora 23:08 tek forumi: Prezantimi
 11. miraxh
 12. miraxh
  shqip apo anglisht e don?
  Postuar nga: miraxh, 10 Gusht 2020 në ora 15:47 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 13. miraxh