1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të miraxh

 1. miraxh liked LEO33's post in the thread Pyetje Si te shkarkoj gta 5 free.

  Kërko në Google "GRAND THEFT AUTO V / GTA 5 – V1.0.1868/1.50 ONLINE fitgirlrepacks", shko tek adresa e parë që të del, dhe shkarkoje nga...

  13 Gusht 2020 në ora 07:03
 2. miraxh u përgjigjë tek tema Pyetje Si te shkarkoj gta 5 free.

  Fitgirl gjithmone i vonon instalimet, gjithsesi i dhashe 2 linqe te tjera ne PM

  13 Gusht 2020 në ora 07:03
 3. miraxh u përgjigjë tek tema Pyetje Si te shkarkoj gta 5 free.

  po varet ca laptopi ke

  12 Gusht 2020 në ora 21:05
 4. miraxh liked G4SHI's post in the thread Kujdes Nga Malware Addres Btc Change!.

  Pershendetje po e ceki kete sepse para nja 1 muje mka hy ne pc , edhe ne laptop ky virus Kur e merr Copy/Paste Btc Walletin ne...

  12 Gusht 2020 në ora 14:39
 5. miraxh u përgjigjë tek tema Ndihmë Wordpress Genre.

  Problemi i zgjidh! instalova nje plugin "WP RESTART" dhe i dhash restart wordpressit edhe e ngarkova nga e para Themen... Tani Genre...

  12 Gusht 2020 në ora 14:26
 6. miraxh u përgjigjë tek tema Ndihmë Wordpress Genre.

  Edhe kur klikoj Kategorite e Filmit me del perseri KESHTU Kam frike se dicka nuk shkon ketu

  12 Gusht 2020 në ora 10:07
 7. miraxh u përgjigjë tek tema Ndihmë Wordpress Genre.

  1 problem eshte dhe nuk po e zgjidh dot

  12 Gusht 2020 në ora 10:04
 8. miraxh u përgjigjë tek tema Ndihmë Wordpress Genre.

  Nuk funksionoi

  11 Gusht 2020 në ora 22:00
 9. miraxh u përgjigjë tek tema Ndihmë Wordpress Genre.

  pse krijohet page per kategori?

  11 Gusht 2020 në ora 22:00
 10. miraxh postoi një temë të re.

  Ndihmë Wordpress Genre

  Pershendetje! Sot kam Krijuar nje "Genre" tek Menu Main Header Problemi eshte se te gjitha Kategorite kur i klikoj dalin Page Not...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  11 Gusht 2020 në ora 17:52
 11. miraxh u përgjigjë tek tema zoteriamagazine.com.

  Super duket! Shpresoj te kete sukses kjo faqja :D

  11 Gusht 2020 në ora 15:07
 12. miraxh liked boni's post in the thread zoteriamagazine.com.

  Nje portal qe i dedikohet gjinise mashkullore, me artikuj te ndryshem. Une e kam krijuar si ide dhe nuk kam shume kohe te postoj artikuj...

  11 Gusht 2020 në ora 15:07
 13. miraxh u përgjigjë tek tema Pershendetje te gjithve ,ky eshte nje prezantim !.

  Pershendetje dhe mire se erdhe

  10 Gusht 2020 në ora 23:08
 14. miraxh liked xhoni pashollari's post in the thread Pershendetje te gjithve ,ky eshte nje prezantim !.

  Pershendetje ! Jam Xhoni 23 vjec nga tirana , Jam ne mbarim te universitetit fshn dega Informatik . Jam i apasionuar pas it , Kam edhe...

  10 Gusht 2020 në ora 23:07
 15. miraxh u përgjigjë tek tema Pyetje Wordpress Plugin Kerkoj.

  Wooow nuk e dija qe paska keshtu pluginsa :eek:

  10 Gusht 2020 në ora 20:48