1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
miraxh
Aktiviteti i fundit:
13 Maj 2021 në ora 14:19
Anëtarësuar:
29 Tetor 2019
Postimet:
701
Pëlqimet:
149
Pikë nga trofetë:
73

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Tetor 2000 (Mosha: 20)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

miraxh

Anëtar i Njohur, Mashkull, 20

"Duhet diçka me më shumë se inteligjenca për të vepruar me inteligjencë." 20 Prill 2020

miraxh për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar se çfarë ka të re, 13 Maj 2021 në ora 14:19