1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MinutaMl
Aktiviteti i fundit:
25 Shtator 2016
Anëtarësuar:
22 Gusht 2015
Postimet:
55
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
23

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Tetor 1995 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

MinutaMl

Anëtar Fillestar, Mashkull, 28

MinutaMl për herë të fundit ishte:
25 Shtator 2016