1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
mili123
Aktiviteti i fundit:
9 Nëntor 2016
Anëtarësuar:
15 Janar 2016
Postimet:
9
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Nëntor 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

mili123

Anëtar, Mashkull, 24

https://www.facebook.com/ArmySpecialForcespage/ shes kete faqe me top USA 12 Korrik 2016

mili123 për herë të fundit ishte:
9 Nëntor 2016