1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MIL
Aktiviteti i fundit:
5 Qershor 2020 në ora 18:40
Anëtarësuar:
30 Tetor 2017
Postimet:
28
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Shtator 1989 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

MIL

Anëtar, Mashkull, 30

MIL për herë të fundit ishte:
5 Qershor 2020 në ora 18:40