1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MIKEL 1
Aktiviteti i fundit:
3 Tetor 2019
Anëtarësuar:
6 Nëntor 2015
Postimet:
88
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Shkurt 2000 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

MIKEL 1

Anëtar Fillestar, Mashkull, 20

MIKEL 1 për herë të fundit ishte:
3 Tetor 2019