1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mike
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2017 në ora 22:15
Anëtarësuar:
15 Maj 2017
Postimet:
67
Pëlqimet:
26
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Prill 1990 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Mike

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27

Mike për herë të fundit ishte:
19 Nëntor 2017 në ora 22:15