1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MIIT_TDR
Aktiviteti i fundit:
7 Shkurt 2022
Anëtarësuar:
20 Gusht 2020
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Ditëlindja:
9 Nëntor 1976 (Mosha: 46)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Atlanta
Profesioni:
Hacking Website (stealing data) & Security

Shpërndaje faqen

MIIT_TDR

46, nga Atlanta

We minimize risk and delivers actionable, intelligence driven security solutions for clients around the world 7 Shkurt 2022

MIIT_TDR për herë të fundit ishte:
7 Shkurt 2022
  1. MIIT_TDR
   MIIT_TDR
   We minimize risk and delivers actionable, intelligence driven security solutions for clients around the world
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Ditëlindja:
  9 Nëntor 1976 (Mosha: 46)
  Ueb Faqeja:
  https://Www.Secureworks.com
  Vendndodhja:
  Atlanta
  Profesioni:
  Hacking Website (stealing data) & Security
  The accolades listed, includes:
  • Professionalism. We are working only with the best technologies and developments
  • Experience. We are constantly improving our technology in this area and are adopting new advanced solutions
  • Quality. Our expertise allows us to exploit various vulnerabilities on the target servers, making our attacks the most effective.
  • Power. With the continuous improvement of our technology, we have huge abilities
  • Anonymity. You can be sure that any information regarding your order will not be shared with a third party..
  • We are Trustworthy and Professional. ”Interestingly, that trend has not died out, but rather increased.
  • Complete Confidentiality
  • Regular customer discounts
  • we will give you the results and evidence of our service's smooth operation.