1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Midjan zeneli
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2023
Anëtarësuar:
17 Dhjetor 2021
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
31 Maj 2003 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Midjan zeneli

Mashkull, 20

Midjan zeneli për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2023