1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MicroBoy
Aktiviteti i fundit:
26 Gusht 2015
Anëtarësuar:
20 Janar 2010
Postimet:
53
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
8

Shpërndaje faqen

MicroBoy

Anëtar Fillestar

MicroBoy për herë të fundit ishte:
26 Gusht 2015