1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following meteora

 1. Anduela12

  Anëtar, Femër, 20
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. bleri12

  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. CaSpeR..

  Anëtar, 27, nga FERIZAJ
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. Coca

  Mashkull, 28
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. dr.Leo

  Anëtar, Mashkull, 29
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 6. drini-17#

  Anëtari i muajit III, Mashkull, nga Buchen - Germany
  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
 7. Enis Mulaj

  Anëtar, Mashkull, 28, nga Pejë
  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  33
 8. Erjon.xh

  Anëtar, Mashkull, 29, nga TIRANE
  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. Erooniti

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
 10. Fidani23

  Anëtar, Mashkull, 27, nga Ferizaj
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 11. fLicK1

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 12. H4cKinT0Sh

  Anëtar Aktiv, 106, nga @root
  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
 13. ice proxy

  Anëtar
  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 14. MIRLIND.J

  Anëtar i Njohur, Mashkull
  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
 15. oo1o

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
 16. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 29, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 17. Rifatabazi

  Anëtar, Mashkull, 23, nga Ferizaj
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 18. sp0nTeX

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 19. Sparky'

  Anëtar Aktiv, 23
  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 20. uniks

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0