1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
meteora
Aktiviteti i fundit:
5 Korrik 2021
Anëtarësuar:
12 Qershor 2011
Postimet:
1,438
Pëlqimet:
81
Pikë nga trofetë:
78
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
31 Mars 1994 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
127.0.0.1
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

meteora

<Hello World>, Mashkull, 27, nga 127.0.0.1

Staff Member IT Staff
meteora për herë të fundit ishte:
5 Korrik 2021