1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mentorgh
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2017 në ora 14:55
Anëtarësuar:
15 Shtator 2016
Postimet:
123
Pëlqimet:
39
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Mars 1977 (Mosha: 40)

Shpërndaje faqen

Mentorgh

Anëtar Aktiv, Mashkull, 40

Mentorgh për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2017 në ora 14:55