1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mendy
Aktiviteti i fundit:
27 Korrik 2017 në ora 15:15
Anëtarësuar:
5 Shkurt 2011
Postimet:
58
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Profesioni:
Social engineering

Shpërndaje faqen

Mendy

Anëtar Fillestar, Mashkull

Mendy për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Futja e teksit ne Video, 27 Korrik 2017 në ora 15:15