1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
mendurberisha
Aktiviteti i fundit:
11 Shtator 2023
Anëtarësuar:
15 Prill 2012
Postimet:
693
Pëlqimet:
28
Pikë nga trofetë:
73
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Nëntor 22
Vendndodhja:
Gjilan
Profesioni:
IT Serviser

Shpërndaje faqen

mendurberisha

Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Gjilan

mendurberisha për herë të fundit ishte:
11 Shtator 2023