1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Memeti Basri
Aktiviteti i fundit:
3 Tetor 2018
Anëtarësuar:
28 Korrik 2015
Postimet:
255
Pëlqimet:
21
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Maj 1983 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Memeti Basri

Anëtar Aktiv, Mashkull, 35

Memeti Basri për herë të fundit ishte:
3 Tetor 2018