1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
mekanik
Aktiviteti i fundit:
15 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
6 Shkurt 2018
Postimet:
41
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
8
Ditëlindja:
Gusht 12
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
mars
Profesioni:
gamezer

Shpërndaje faqen

mekanik

Anëtar, nga mars

mekanik për herë të fundit ishte:
15 Shkurt 2018