1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mejdi
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2019 në ora 10:19
Anëtarësuar:
23 Janar 2018
Postimet:
67
Pëlqimet:
14
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
31 Gusht 1990 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
G-Lan City

Shpërndaje faqen

Mejdi

Anëtar Fillestar, Mashkull, 28, nga G-Lan City

Mejdi për herë të fundit ishte:
20 Janar 2019 në ora 10:19