1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mefo
Aktiviteti i fundit:
25 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
2 Shkurt 2013
Postimet:
47
Pëlqimet:
14
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Janar 1999 (Mosha: 20)
Vendndodhja:
Shkoder, Albania
Profesioni:
Web Developer

Shpërndaje faqen

Mefo

Anëtar, Mashkull, 20, nga Shkoder, Albania

Mefo për herë të fundit ishte:
25 Nëntor 2018
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të Mefo.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  15 Janar 1999 (Mosha: 20)
  Vendndodhja:
  Shkoder, Albania
  Profesioni:
  Web Developer
  CPU:

  Intel Core i3-4005U CPU @ 1.70GHz (4CPUs)
  Pllaka Amë:

  Intel SoC (chipset is integrated with processor)
  HDD:

  1 TB 5400 rpm SATA Hard Drive
  RAM:

  DDR3L SDRAM
  Kartela Grafike:

  AMD Radeon R5 M330 - 6GB
  Sistemi Operativ:

  Windows 10

  Informacion shtesë