1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
McKupi
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
10 Shtator 2013
Postimet:
84
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
18 Maj 1998 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

McKupi

Anëtar Fillestar, Mashkull, 22

McKupi për herë të fundit ishte:
19 Nëntor 2018