1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
MaxxeR^
Aktiviteti i fundit:
30 Tetor 2017
Anëtarësuar:
8 Tetor 2017
Postimet:
13
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Maj 2003 (Mosha: 17)
Vendndodhja:
Discord HQ
Profesioni:
Junior Programer

Shpërndaje faqen

MaxxeR^

Anëtar, Mashkull, 17, nga Discord HQ

Discord Nitro -> November | Discord Member 30 Tetor 2017

MaxxeR^ për herë të fundit ishte:
30 Tetor 2017