1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
math1
Aktiviteti i fundit:
9 Maj 2015
Anëtarësuar:
9 Maj 2015
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
28 Shkurt 1978 (Mosha: 42)

Shpërndaje faqen

math1

Anëtar, Mashkull, 42

math1 për herë të fundit ishte:
9 Maj 2015